Spolupráce

otevřeno pro individualitu

Předávání zkušeností vyprávěným příběhem

je nejpřirozenějším způsobem, jak autenticky přispět k prevenci.

Každý příběh je jiný, podle toho, kdo jej vypráví. Rozumím Vám, když ani nevíte, jak začít. Respektuji anonymitu a vážím si všech, kteří o svých pohnutých osudech, vyhrocených vztazích a životních zkušenostech dokáží mluvit nebo psát. Jsem člověk z masa a kostí, který se neskrývá za žádnou neziskovou organici. Dávám tímto prostor pro motivaci lidi na základě zkušenosti jiných k řešení těžké životní situace. Zajímá mne Váš příběh a velmi ráda Vás přivítám v našem studiu. Jste-li autorem knihy, který by chtěl prezentovat svou tvorbu týkající se domácího násilí, asociálních vztahů, ale také léčby traumatických zkušeností apod., dejte nám prosím o sobě vědět.

Protože Váš životní příběh právě teď někdo potřebuje slyšet!

Nadpis textu

Anonymní příběh

Psaný příběh má většinou dva významy. Prvním velkým významem je fakt, že psaný text pomáhá a je součástí osobní terapie. Druhým významem je, že nabízí prostor ostatním porozumět, pochopit a působit jako prevence. Vaše minulost může být něčí přítomnost. 

Poselství autorů

Jak lépe prezentovat svou knihu, kterou jste vydali, než osobně. Jedná se o příležitost, kterou nabízíme autorům k představení svého příběhu, své individuality a poselství, které svou tvorbou předávají světu. Většinou se jedná o formát reportáže nebo talk-show.

Dialog bez obav

Jedná se volný formát reportáže nebo talk-show o Vašem příběhu za přítomnosti odborníka. Tuto show produkuji a vedu pravdivě, autenticky a s maximálním ohledem k anonymitě osob. Jedná se o rozhovor, jehož cílem je vzdělávat a působit preventivně. 

Dejte nám o sobě vědět

(po odeslání tohoto formuláře Vás budeme kontaktovat